22.11.2014

Horoskopi ditor 9 janar 2013

Me 9 prill duhet te veproni ne nje menyre te pazakonte, perndryshe do te perfundoni te nenshtruar. Nuk eshte mjaftueshem qe te njoftoni pranine tuaj ne qofte se deshironi te qendroni ne lartesine ku keni arritur.
Duhet te veproni ne nje menyre te ndryshme, duke lene menjane disa parimet tuaja dhe duke u prirur nga sensi i humorit, pa paragjykuar.
Mos refuzoni partneritetin me nje person te talentuar, ne te kundert rrezikoni qe te ngrini aftesite tuaja. Gjate oreve te mengjesit do te jeni te afte te beni gjithcka, madje edhe te levizni malet nese do te duhet. Nisni diten me nje bashkepunim apo kooperim me disa persona te vecante dhe te jeni te sigurt se keni per te pasur sukses ne gjerat qe do te doni te realizoni. Duhet te perqendroheni ne zgjidhjen e disa problemeve urgjente gjate pjeses se pare te kesaj dite. Do te tregoni aftesi te paimagjinueshme per te rregulluar disa ceshtje dhe probleme qe ju keni. Mund te ngecni ne problemet e dikujt, te cilat nuk kane asnje lidhje me problemet apo ceshtjet tuaja te perditshme. Do t’ju duhet ti kaloni te gjitha oret e para te kesaj dite duke u marre me disa ceshtje te rendesishme, te cilat jane pjese e punes tuaj rutinore.
Keshillohet te tregoni iniciative per te nxjerre ne pah aftesite tuaja gjate kesaj dite dhe te mos tregoheni aspak te turpshem. Do ju duhet patjeter te merrni disa vendime te rendesishme sot ne jeten tuaj ne cift sepse ka kohe qe gjerat nuk po ecin si i kishit menduar.
Do ndiheni shume mire sot prane atij qe dashuroni dhe nuk do keni cfare te kerkoni me shume.
Do keni konflikte te njepasnjeshme me partnerin tuaj gjate kesaj dite dhe gjithe kohes do jeni te brengosur e te merzitur. Nese keni nevoje per me shume liri ne jeten tuaj ne cift, mjafton t’ia thoni partnerit tuaj dhe jo te veproni sipas mendjes suaj. Letra e fshehur per 194 vjet: Kush e vrau Ali Pashen dhe a ishte vertet Vasiliqia gruaja besnike qe njohim nga historia? Mos i fshihni ndjenjat tuaja, por shprehini qarte ato, ashtu sikurse edhe aftesite tuaja natyrore. Do te keni sukses ne aktivitete sportive, ne blerjen e pajisjeve te reja apo ne sipermarrje individuale.


Do te jete dy here me e dobishme nese tentoni te zgjidhni disa ceshtje te vjetra me metoda te reja. Sa me e forte te jete deshira juaj, aq me shume arsye do te keni per te rivleresuar nje rutine te perditshme te njohur. Sa me unik dhe te lire te jeni me mendime, aq me shpejte do te arrini drejt suksesit qe aq shume deshironi. Mund te nisni disa gjera ne te njejten kohe, por nuk do te keni mundesine te coni deri ne fund asnjeren prej tyre. Pasi e kemi grire teresisht e hedhim ne nje ene ku e bashkojme me vezen, gjizen, parmigianon. Do te keni rezultate me te mira ne te gjitha drejtimet nese vendosni te bashkepunoni me disa persona te tjere rreth jush. Do te siguroheni mire perpara se te ndermerrni disa veprime, qofshin ato edhe te vogla e pak te rendesishme. Gjate gjithe dites do te mundoheni tu vini ne ndihme disa personave, te cilet ju kane ndihmuar ne te kaluaren.
Duhet te bashkeveproni me disa persona per te mbrojtur interesat tuaja dhe per te treguar se jeni te afte te perballoni edhe veshtiresite me te medha qe mund t’ju paraqiten.
Behuni pjese e grupeve me te cilet ndani interesa te perbashketa dhe qe mund t’ju ndihmojne per arritur synime tuaja. Disa do iu nxitin te jeni tolerante dhe te kuptueshem e disa te tjere do iu nxitin te beheni kokeforte.
Do i lini menjane te gjitha problemet qe keni kaluar dhe do beni te pamunduren te riktheni harmonine. Beqaret do jene ne pritje te princit te kalter, por ne fakt qielli i dashurise nuk premton shume. Beqaret do kene takime pa fund dhe do arrijne te hedhin hapat e para drejt krijimit te nje lidhjeje. Mos harroni se nje prirje krijuese eshte e pershtatshme jo vetem ne pune, por edhe ne shtepi. Ne menyre qe te beni nje kthese te duhur, nevojitet qe te ndryshoni menyren e te menduarit. Mos i frenioni aspiratat tuaja krijuese, pasi pasioni do te jete nje burim i mrekullueshem energjie shtese. Nese jeni te rrethuar nga njerez te rinj apo jeni perfshire ne nje projekt te ri, mos u trembni nga mendimet ndryshe, por perpiquni me mencuri te shfaqni tiparet tuaja te mira.


Eshte koha per te permiresuar situatat teknike, programet kompjuterike dhe anetaret e stafit.
Kjo eshte nje dite e mire per te ndryshuar nje trajtim mjekesor, apo per te permiresuar pajisjet e vjeteruara. Eshte nje dite shume e mire per te bere pune vullnetare apo per te argetuar disa familjare, me te cilet keni kohe pa u marre.
Eshte nje dite shume e mire per te dhene mendimin tuaj ne lidhje me nje ceshtje interesante.
Sa me shume te afrohet mbremja, aq me te veshtire do ta keni per te realizuar nje qellim qe ia keni vene vetes.
Beqaret do jene me te vendosur se kurre te fillojne nje histori dashurie me personin qe ka kohe qe i josh.
Beqaret Rekomandojme te lexoni Si ndihmon fizioterapia per te jetuar shendetshem “Shpejtesi, saktesi dhe siguri” jane rezultatet e garantuara nga fizioterapistet e nuk duhet te pranojne cdo lloj ftese pa qene te sigurte se ata persona nuk do ju bejne keq. Beqaret do mbeten serish vetem edhe pse do jene gjithe kohes ne kerkim te princit te kalter.
Mos injoroni asnje veshtiresi te mundshme dhe ne te njejten kohe, mos humbni besimin ne nje rezultat te pritshem. Me financat duhet te keni kujdes sepse gabimi me i vogel do ju kushtoje shtrenjte ne te ardhmen.
Neptuni do ju mbeshtese mjaft ne planin financiar dhe do ju beje me te qarte per gjendjen ne te cilen ndodheni.
Ne planin financiar do kryeni transaksione te rendesishme dhe gjendja do jete goxha e stabilizuar. Nga ana tjeter mund te keni edhe fat ne ndodhe lotari, cka do e permiresoje edhe me teper situaten. Financat do jene shume te mira dhe do mund te beni edhe investimet qe kishit menduar prej kohesh.Birth horoscope dates 1996
Law of attraction on relationships
Birthday horoscope yesterday sagittarius
Psychic abilities course


Comments to «Horoskopi ditor 9 janar 2013»

 1. Eminem500 writes:
  Losing it over terms like kundli, rashi choose one of the more traditional.
 2. 722 writes:
  These numbers can reveal your fortune, future date and.
 3. Bad_Boy writes:
  Expertise the other yr's forecasts.
 4. WANTED writes:
  Letter S is likely one of the strongest letters of the.
 5. qedesh writes:
  Individuals are able to manifest on all ranges and.