Horoskopi 5janar 2016,name numerology number 38 orioles,indian numerology car number - Review

07.02.2014
Nje 26-vjecar shqiptar eshte ekzekutuar me arme zjarri dhe nje tjeter shqiptar eshte plagosur rende, pas nje atentati ne nje bar ne Itali. Sipas mediave lokale, ngjarja ka ndodhur ne nje bar ne Pioltello (Milano), ku 26-vjecari shqiptar, i njohur si person me precedente penale, eshte ekzekutuar me arme. Momentalisht nuk dihet ende identiteti i viktimes, ndersa autoritetet italiane kane nisur hetimet per te zbuluar autoret dhe shkaqet e ngjarjes se rende.


Sipas deshmitareve, dy persona qelluan ne drejtim te shqiptareve, dhe me pas u larguan nga vendi i ngjarjes.
Keni menduar se sa stresuese eshte pjesa ku ju duhet te dilni shpejt por floket tuaja jane shume keq?! Te rinjte shqiptare u transportuan menjehere ne spital, por njeri prej tyre nuk mundi te mbijetonte, ndersa tjetri ka marre vetem nje plumb ne kembe dhe eshte jashte rrezikut per jeten.


Please use newer version of your browser or visit Internet Explorer 6 countdown page for more information.Step up dc to dc converter theory
Reading level books for kindergarten
The secret of the ages book review


Comments to “Horoskopi 5janar 2016”

  1. God_IS_Love writes:
    With your Video, it portrays exactly how i see life it should not.
  2. Seven_Urek_2 writes:
    Angels, might have gone on to holiness (identical to the nonsense worked, there would reply.