Horoskopi i 2016,astrology zodiac list,numerology analysis 2014,what is my life path number 22 giants - Reviews

25.08.2015
Mos hezitoni per asnje moment t’i shprehni sa me shume ndjenjat ju te dashuruarit dhe nuk keni per t’u penduar asnje cast. Zemra juaj ka per t’u ndier mjaft mire sot dhe emocionet qe do perjetoni do i mbani mend gjate. Me pak mundim, por do ju gjeni zgjidhje te gjitha problemeve qe keni pasur ne cift kohet e fundit.
Sot duhet te rivendosni komunikimin ne cift pasi ne te kundert situata ka per t’iu dale jashte kontrollit.
Do enderroni gjera te pamundura sot ju te dashuruarit dhe kur partneri te mos ua plotesoje dot, mund te zhgenjeheni tej mase. Te dashuruarve do ju buzeqeshe fati edhe kesaj dite dhe kane per te kaluar momente te mrekullueshme. Komunikimi ne cift do lere per te deshiruar gjate kesaj dite dhe nuk do ndiheni mire per asnje moment. Merkuri do jete planeti qe do e favorizoje gjithe kohes jeten tuaj ne cift gjate kesaj dite dhe do ju nxite te beni me teper surpriza. Nese jeni ne nje lidhje dhe kohet e fundit keni pasur veshtiresi e debate, edhe dita e sotme ka per te qene njesoj.
Ka rrezik qe te mbani distance me partnerin tuaj sot per shkak te disa mosmarreveshje qe keni pasur kohet e fundit.
Dite e ngrohte dhe e mbushur me momente te vecanta do jete kjo e sotmja per ata qe jane ne nje lidhje. Elton Deda nuk duron dot me, shperthen: “Boll me me k***a qe duan fame prej shaleve”Ai nuk duron dot me.
Merkuri do ju nxite te jeni me romantike sot juve qe jeni ne nje lidhje dhe do e beni partnerin te ndihet si neper endrra.
Pas nje periudhe tejet delikate sot do ndiheni me te qete ju te dashuruarit dhe do keni nje komunikim te ngrohte me partnerin tuaj. Sot do bini dakord per gjithcka me partnerin tuaj dhe gjerat mes jush do ecin ashtu si keni deshiruar gjithmone. Mos ecni me sy mbyllur sot kudo qe t’iu thote partneri sepse mund edhe te vuani me vone pasojat. Sot do keni mundesi ta thelloni edhe me shume marredhenien tuaj ne cift ju te dashuruarit dhe do ndiheni vertet me mire se kurre me pare. Nese nuk do te terhiqeni ne momentin e duhur rrezikoni te shkaterroni nje dite qe paraqitet e perkryer ne marredhenien tuaj. Pa agresivitet dhe polemika do te dini t’ju imponoheni dhe atyre qe pretendojne se jane me eksperte se ju.
Ju mjafton pak me teper besim ne vetvete per te krijuar momente te bukura dhe relaksi prane partnerit. Te punosh ne grup jo gjithmone eshte e thjeshte, por mesa duket sot keni vendosur qe te ndani punet dhe te zgjidhni gjithcka duke arritur nje perfundim te suksesshem. Do kerkoni gjera te pamundura sot ju te dashuruarit dhe do merziteni dhe zhgenjeheni kur partneri te mos ua plotesoje deshirat. Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes ose i nje pjese te saj pa kerkuar nje leje te shkruar, nese jo, kjo eshte nje shkelje e te drejtave. Strictly prohibited the production of the site, or a part of it, without requiring writing permission, if not is violation of the rights.
Asnje problem nuk do linde gjate kesaj dite midis jush dhe personit qe keni ne krah, perkundrazi do dashuroheni si rralle here. Sot nuk do jeni ne humor shume te mire ju te dashuruarit dhe ka rrezik te beni gjera te gabuara te cilat do e lendojne partnerin. Partneri do ju kritikoje shpesh sot per mungese vemendjeje ndaj tij dhe ne disa momente mund te ngreje edhe zerin. Nese doni qe marredhenia juaj me partnerin te jete sa me emocionuese duhet t’i shprehni ndjenjat ashtu si i keni ne zemer. Sot do i beni te gjitha perpjekjet ju te dashuruarit, vetem qe ta ndryshoni per mire jeten tuaj ne cift, por veshtire se do ja dilni. Do jeni ne humor te shkelqyer sot ju te dashuruarit dhe do beni gjithcka qe keni ne dore vetem per te perjetuar emocione sa me te fuqishme.
Do te jetoni nje proces rinovimi te brendshem, do te dini te menaxhoni me mire marredhenien ne cift, ndersa do te keni mundesi te permiresoni procesin e puneve tuaja. Pas shume keqkuptimeve qe keni perjetuar dita e sotme parashikohet e mbushur me pozitivistet dhe mjaft momente te bukura per ju qe jeni ne cift. Nuk duhet te nxitoheni apo edhe te zhyteni ne mendime per zgjedhje te cilat ju perkasin te dyve si cift. Do te jeni gjithe entuziazem sot prej mundesise per te vene ne veprim nje deshire qe ju e keni enderruar prej kohesh. Do t’ia dilni t’i beni balle te gjitha impenjimeve dhe gjerat do te ecin per mrekulli, persa i perket marredhenies suaj ne cift. Nuk duhet te bini ne qetesi, yjet jane ende ne anen tuaj prandaj shfrytezojeni kete te diel per te qendruar me personin tuaj te zemres. Jupiteri, planeti i suksesit, do te kete ndikim te mire ne shenjen tuaj, do te jeni optimiste dhe do te keni nje vizion te hapur i cili do t’ju lejoje te arrini nje lloj sigurie.
Do kaloni eksperienca mbreselenese gjate kesaj dite juve qe jeni ne nje lidhje dhe do ju duket vetja si ne nje enderr te bukur. Yjet do ua mbrojne gjate gjithe kohes jeten tuaj ne cift sot dhe nuk do keni as problemin me te vogel me partnerin tuaj. Nuk do zgjidheni me humor te mire sot ju te dashuruarit dhe mund te keni mosmarreveshje te forta me partnerin qe ne mengjes. Sot do jeni te vendosur te perdorni cdo mjet ne menyre qe ta stabilizoni jeten tuaj ne cift. Degjojini me kujdes ato qe do ju thote partneri juaj sot dhe mos i shkoni kunder nese doni nje jete te qete. Zemra juaj nuk do ndihet shume mire gjate kesaj dite sepse partneri nuk do ju trajtoje ashtu si ju deshironi. Sot do beni te gjitha perpjekjet e mundshme qe t’i ulni debatet ne jeten tuaj ne cift, por serish do jete e veshtire te vendoset qetesia.
Nuk do keni per cfare te qaheni sot per jeten tuaj ne cift pasi partneri do ju mbaje ne pellembe te dores dhe do ua plotesoje te gjitha deshirat.


Sot do ju ndryshoje shpesh humori ju te dashuruarve dhe mund te linde edhe ndonje mosmarreveshje e vogel mes te dyve. Pas shume grindjesh dhe debatesh, sot do i zgjidhni disa prej tyre dhe do ndiheni me te qete.
Beqaret duhet te bejne kujdes nese ka filluar t’iu pelqeje nje koleg pune, pasi mund te vene ne rrezik te ardhmen profesionale.
Ata qe jane vetem nuk do kene fat ne dashuri dhe do mbeten me te njejtin status si me pare. Please use newer version of your browser or visit Internet Explorer 6 countdown page for more information.
Po i late pas dore duke menduar se ato do permiresohen vete ne te ardhmen, do keni probleme serioze. Shprehini sa te mundni ndjenjat tuaja dhe mos mendoni asnje moment se partneri mund te shohe dike tjeter. Do qendroni mjaft besnike ndaj partnerit dhe as qe do iu interesojne fjalet e bukura qe te tjeret do thone per ju. Mos e kundershtoni menjehere, por mundohuni t’ia shpjegoni gjithcka me kujdes nese keni nje arsye te forte per kete sjellje. As beqaret nuk do jene me fat ne dashuri, keshtu qe kot sa te lodhen duke e kerkuar princin e kalter, pasi nuk do e gjejne.
Beqaret ka mundesi te realizojne takim shume te rendesishem i cili mund t’ju ndryshoje jeten. Beqaret nga ana tjeter do bejne mire t’i shprehin sa te mundin ndjenjat e tyre pasi nese nuk e bejne dikush tjeter do ua rrembeje personin qe pelqejne. Do ndiheni mjaft mire me partnerin tuaj dhe do beni te pamunduren per ta harruar te shkuaren. Do ndiheni gjithe kohes mire prane personit te zemres dhe nuk do preferoni te ndaheni asnje cast prej tij. Beqaret do kene takime surprize, por pervecse do kalojne disa momente te kendshme nuk do duan te hedhin hapa me tej me personat qe do njohin. Edhe ai nga ana e tij do ju dashurojeni pa dorashka dhe do ua shprehe ndjenjat me menyra nga me te vecantat.
Mundohuni sa te mundeni te komunikoni me partnerin sepse ne te kundert marredhenia do ftohet dhe shpejt mund te vije ndarja. Beqaret nuk do ndihen aspak mire me statusin qe kane, por nuk do kene cfare te bejne per ta ndryshuar ate.
Beqaret do kene plot mundesi per te filluar lidhje serioze, por po nuk u treguan te arsyeshem nuk do arrijne atje ku duan. Beqaret do jene mjaft ne humor dhe do perfitojne nga cdo mundesi qe do iu jepet per takime. Beqaret duhet te qendrojne larg njerezve medioker dhe tradhtare qe per fat te keq sot do jene afer tyre. Ceshtjet financiare do jene mjaft delikate keshtu qe duhet te perkujdeseni me teper se me pare qe te mos keni probleme.
Beqaret duhet te bejne kujdes mos ja japin zemren nje personi qe nuk ja vlen sepse ai mund ta lendoje ate. Beqaret do jene ne humorin e duhur dhe do ndihen gati per te filluar nje lidhje me kedo qe do i joshe. Beqaret do jene te pafat ne dashuri keshtu qe kot sa te mundohen per te kerkuar nje person. Beqaret nuk do jene te bindur nese duhet te hedhin hapa apo jo dhe mund te refuzojne mundesi te mira. Beqaret nuk duhet te kerkojne te pamunduren sepse perverse do lendohen nuk do arrijne asgje te mire.
Beqaret nuk do duan ta ndryshojne statusin e tyre dhe per kete arsye nuk do i pranojne te gjitha ftesat qe do ju behen.
Beqaret gjithashtu duhet te perfitojne nga mundesite e mira qe do iu jepen sepse vertet do ndihen per mrekulli. Beqaret do jene shume serioze dhe nuk do jete e lehte qe te bien pre e joshjes se disa personave. Beqaret nuk do duan ne asnje menyre ta ndryshojne statusin e tyre sepse do ju duket sikur e gjithe jeta e mevonshme do jete e shkeputur nga ajo e shkuara. Ne planin financiar do keni probleme te shumta dhe ne disa momente mund ta mendoni cdo gje te erret. Beqaret nuk duhet te humbasin kohen kot duke kerkuar persona perfekte, por duhet te pranojne sa me pare propozimet qe iu jane bere.
Beqaret ka mundesi te fillojne aventura kalimtare te cilat mund t’iu sjellin probleme dhe dhimbje koke me pas.
Beqaret do realizojne takime te vecanta te cilat me shume gjase do ua ndryshojne te ardhmen. Beqaret nuk do jene shume te qete dhe do kene frike te joshin personat qe pelqejne duke i humbur ata dalengadale.
Beqaret do tregohen kembengules dhe do ja dalin te bejne per vete personin qe kane pelqyer prej kohesh. Beqaret qe jane ne kerkim te dashurise duhet te behen gati sepse sot do perjetojne ndryshime te rendesishme.
Beqaret do kerkojne me ngulm nje person me te cilin do fillojne nje lidhje, por per fat te keq nuk do ju eci. Edhe per beqaret do jete nje dite goxha e favorshme keshtu qe duhet shfrytezuar cdo mundesi. Beqaret do bien koke e kembe ne dashuri me nje person dhe do jene gati te bejne edhe ndonje cmenduri per te qene prane tyre. Beqaret do ndihen mire me statusin qe kane dhe nuk do kerkojne te bejne ndryshime edhe nese do iu jepen mundesi te arta. Beqaret nuk duhet te flirtojne me cdo person qe do ju dale para sepse mund te lendohen tej mase. Beqaret do kene kerkesa te shumta per personin qe do duan te kene prane dhe nuk do e gjejne dot me te pershtatshmin.
Beqaret nuk do jene ne qejf per te dale me ndonje person, por pas nje takimi dritherues do ndryshojne mendim.


Beqaret do mbyllen ne vetvete dhe nuk do perfitojne asnje moment nga ftesat qe do ju behen. Beqaret duhet t’i shprehin sa me pare ndjenjat per dike sepse po priten gjate kane per t’i humbur ata.
Beqaret do kene ndryshime rrenjesore pas nje takimi te papritur ne oret e para te mengjesit. Ata qe jane vetem do lodhen se kerkuari dashurine, por gjithsesi nuk do ja arrijne dot qellimit. Beqaret do realizojne takime dhe disa prej personave qe do njohin do ju duken tejet interesante. Beqaret nuk duhet te nxitohen te fillojne menjehere nje lidhje pa u njohur mire me personat qe do kene afer. Ne planin financiar planetet do pozicionohen keq keshtu qe duhet serish te tregoheni sa me te matur me shpenzimet. Ne planin financiar ka ardhur koha te ndermerrni edhe disa rreziqe ne menyre qe ta stabilizoni situaten. Beqaret do realizojne takime interesante te cilat do ua shtojne akoma me teper deshiren per te ndryshuar statusin. Financat do fillojne te kene disa permiresime te vogla te cilat duhet t’i shfrytezoni sa me shume.
Ne planin financiar duhet te kerkoni ndihme sa me pare ne menyre qe te dilni nga situata delikate ku jeni futur.
Ne planin financiar duhet ta shtrengoni rripin sa me shume sepse ne te kundert do gjendeni shpejt ne veshtiresi. Beqaret me mire te qendrojne edhe pak vetem sepse sot mundesite nuk do jene ashtu si i kane enderruar. Financat do permiresohen ndjeshem fale nje shume te ardhurash qe do merrni si kompensim i nje pune te kryer.
Gjendja e financave ka per te qene shume here me e mire se disa dite me pare, keshtu qe duhet te perfitoni per te bere investime.
Ne planin financiar me mire te merrni masa qe tani qe situata eshte e qendrueshme sesa te rrezikoni me vone te mbeteni pa para. Ne planin financiar veshtiresite do vazhdojne keshtu qe duhet te shisni dicka qe t’ia dilni mbane.
Beqaret nuk do jene ende shume te sigurte nese do duan te perfitojne nga mundesite qe do iu jepen apo jo. Per financat duhet te flisni sa me pare me specialistet e fushes ne menyre qe t’iu ndihmojne te dilni nga veshtiresite. Ne planin financiar duhet te kufizoni sa me teper shpenzimet ne menyre qe ta kaloni me sukses diten. Beqaret duhet t’i bejne me kujdes llogarite para se te hedhin hapa sepse mund te lendohen shpejt. Ne planin financiar do jete Merkuri ai qe do iu beje te mendoheni disa here para se te hidhni cdo hap. Ne planin financiar do jeni me te qete se me pare sepse keni ditur t’i organizoni si duhet te ardhurat qe keni pasur neper duar. Buxhetin duhet ta mbani gjithe kohes ne vemendje sepse po linden probleme nuk do dini cfare te beni. Financat do jene disi te paqendrueshme per shkak te shpenzimeve te pamatura qe keni kryer gjithe keto kohe.
Ne planin financiar nese jeni te kujdesshem keni per te pasur permiresime te konsiderueshme. Ne planin financiar gjendja nuk do jete e keqe, megjithate mire eshte te reflektoni para se te kryeni shpenzime. Ne planin financiar mos ndermerrni shume rreziqe sepse situata mund t’iu dale jashte kontrollit kur nuk e prisni. Per financat duhet t’i degjoni me kujdes keshillat e te afermve pasi shpejt mund te gjendeni ne veshtiresi. Financat do jene tejet delikate, nderkohe qe do ju kerkohet te shlyeni borxhet dhe te paguani faturat e muajit. Shume gjera kane per te qene me ndryshe dhe me te vertete qe ata do e shijojne cdo sekonde. Buxheti do vazhdoje te jete problematik edhe per disa kohe keshtu qe matuni para se te shpenzoni. Financat do jene te mira keshtu qe mund te perfitoni nga rasti per te bere edhe investimet e menduara. Buxheti do jete i kenaqshem edhe fale mbeshtetjes se te afermve keshtu qe mund te beni edhe ndonje investim. Buxheti ka rrezik te kene disa probleme te vogla keshtu qe mundohuni te mos shpenzoni shume. Dielli do kete ndikim mjaft pozitiv tek financat keshtu qe do arrini ta ruani ekuilibrin edhe sot.
Ne planin financiar cdo gje do ju ece ashtu si i kishit parashikuar dhe do hiqni edhe para menjane. Ne planin financiar gjendja do jete me e mire se kohet e fundit dhe kjo per shkak te masave qe keni marre se fundmi. Buxhetin do vazhdoni ta menaxhoni me kujdes dhe do ju dalin parate edhe per te bere ndonje investim te vogel. Ne planin financiar duhet t’i kufizoni ne maksimum shpenzimet pasi ne te kundert do keni tronditje.
Gjendja e financave do jete delikate per shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe keni kryer se fundmi. Gjendja financiare do jete e konsoliduar tej mase prandaj nuk do keni per cfare te ankoheni.Todays lottery lucky number for cancer
Free detailed birth chart interpretation
Zodiac signs virgo and cancer


Comments to “Horoskopi i 2016”

  1. VUSALIN_QAQASI writes:
    Christy and I got to dive deep into the mechanics (i.e., her father's) but if she shows.
  2. dddd writes:
    Astrological sign of Leo, and Sunday the negative facet of the not at all important.